AB Kan Grubu İçin Son Bir Not:Mizaç

AB Kan Grubu İçin Son Bir Not:Mizaç

            AB grubu olanlar, İsa Peygamberin de AB grubu olduğunu söylemekten gurur duyarlar.Kanıtları ise kefen bezinde yapılan testlerdir.Bu kışkırtıcı bir düşüncedir, hatta bu konuda kişisel şüphelerim vardır.Zira İsa Peygamber, AB kan grubunun ortaya çıkmasından binlerce yıl önce yaşamıştır.

            Ama AB grubu olanlar buna aldırmaz.Detaylara hiç kafayı takmazlar.Titiz, hassas A grubu ile dengeli B grubunun karışımıdırlar.Sonuçta ortaya maneviyatına düşken, sonuçlarına bakmadan tüm dünyayı kucaklayan tuhaf bir kişilik çıkar.Bunun kanıtı AB grubu kanda bulunabilir.AB grubu olanlar, dünyadaki bütün virüs ve hastalıklarla dost olmak eğilimindedir.Eğer 0 grubunun yüksek korumalı bağışıklık kapıları onda olsa AB grubu bu kapıları bile kilitlemez.

            Bu özelliği yüzünden AB grubu çok popülerdir.Sizi kollarını açarak karşılayan, onları üzdüğünüzde kin tutmayan, her durumda en doğru şeyleri söyleyen birini sevmek çok kolaydır.Şifacı ve ruhani liderlerin çoğu AB grubudur.

            AB grubunun bağışıklık sistemi ayırım gözetmediğinden, hiçbir gruba dahil olmadığını düşünebilirsiniz.Ulusumuza ihanet eden en büyük hain Benedict Arnold’un AB grubu olduğu söylenir.

            Olumlu yönden bakılacak olursa AB grubu, en ilginç kan grubudur.Ancak ondaki bu doğal karizma, kalp kırıklığına yol açar.John F. Kennedy ve Marilyn Monroe AB grubuydu.İkiside de göçüp gitti; ama hiç unutulmadılar.Bugün bile onlarla Amerikan halkı arasında ruhsal bir bağ vardır.Ancak bu parıltıları, onlara çok pahalıya mal olmuştur.