Gizlilik politikamız

Kişisel Bilgileriniz: 
 
     Size daha iyi hizmet verebilmek için topladığımız kişisel bilgileriniz(ad, soyad, e-posta adresi, posta adresi, satın aldıklarınız vb.) kesinlikle başka kişi ve kuruluşlarla paylaşılmaz

     Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve bunları sadece siz değiştirebilirsiniz. Bitkiseliksir.com sistem yöneticisi ve sizin dışınızdaki bir üçüncü kişinin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

 
Kredi Kartı Bilgilerinizin Güvenliği: 

     Bitkiseliksir.com Yapı Kredi'nin "Güvenli Ortak Ödeme Sayfası" nı kullanmaktadır. Güvenli ödeme sayfasının bakımı ve güvenliği Yapı Kredi tarafından sağlanmaktadır. Kredi kartı bilgileri gibi gizli bilgileriniz 128 bit SSL sertifikası* güvenliği ile şifrelenerek Yapı Kredi'ın güvenli ödeme sayfasına iletilmektedir. Bu bilgilere Bitkiseliksir.com de dahil olmak üzere Yapı Kredi dışındaki kişilerin ve kurumların ulaşabilmesi söz konusu değildir.
 
* SSL, gizli bilgilerin şifrelenerek sadece gönderilen yer tarafından deşifre edilebilmesini sağlayan bir güvenli veri transferi yöntemidir. 128 bit SSL, internet üzerinde kullanılan mevcut en ileri ve çözülmesi en zor şifreleme standardını sunar.