Hakkımızda

1986 yılından bu yana GİNSENG, GİNKGO BİLOBA, REİSHİ MANTARI,GANODERMA LUCİDUM, BİTKİSEL VÜCÜT DESTEKLEYİCİLERİ, gibi önemli bitkisel ürünleri ve Şifalı Bitkiler i bilimsel çalışmalar eşliğinde kalitesinden ödün vermeden sizlere sunmaktayız.

Dünya'nın bir çok ülkesinde yaygın olarak bulunan bu bitkisel ürünler ve şifalı bitkiler, geçmişi 5000 yıllık bir tarihe dayanmaktadır. Uzak doğunun bitkisel tedavi yöntemi olarak nitelendirdiği bu şifalı bitkiler le büyük başarılar elde edilmiştir ve hala başarıyla kullanılmaktadır. Günümüzde ileri teknoloji ile  bitkisel ürünler ve şifalı bitkiler günümüz şartlarında insanlığa faydalı olabilecek şekilde, laboratuvar ortamında, uzmanların denetimi ve gözetimi altında el değmeden hijyenik ortamda özleri ayrıştırılıp hazırlanarak gıda takviyeleri olarak sizlere ulaşmaktadır.

Dünya çapında insanlar üzerinde şaşırtacak başarılar elde etmiş , kendini araştırma ve geliştirmesiyle ön plana çıkan uzak doğu devletine ait şirket grupları ve batıda yer edinmiş köklü şirket gruplarıyla çalışmaktayız.

Bunlardan bazıları,

 

 

  • GUANGZHOU QI XING PHARMACEUTICAL COMPANY LIMITED
  • SHENZHEN 999 CHINESE MEDICINE INVESTMENT AND DEVELOPMENT CO.LTD.
  • SHENYANG MEHECO FOREIGN TRADE CO.LTD
  • CANADA NEW LIFE ELEMENT TECHNOLOGY DEVELOP CO. LTD.
  • USA JIUDU INT,L MEDICINE GROUP LIMITED.
  • CONVALESCE HEALTH FOOD LTD. AMERICA
  • TİBET LHASA YUKANG HEALTH PRODUCTS FACTORY
  • RESIST THE HEALTH PRODUCTS FACTORY OF THE HEALTH IN LHASA OF TIBET
  • SINO - CANADIAN JOINT VETURE QINGHAI HIMALAYA BIOLOGICAL ENGINEERING CO. LTD.

 

Firmamız insan değerlerini herşeyin üzerinde tutarak, önce kalite ve hizmet anlaşiyla KIRMIZI GİNSENG, GİNSENG TOZU, GİNSENG ÖZLERİ, GINSENG GANODERMA LUCİDUM EKİSTRESİ, GİNSENG ARI SÜTÜ KARIŞIMI, RED PANAX GİNSNEG GİNKGO BİLOBA ÖZÜ KARIŞIMI, GİNKGO BİLOBA ÖZÜ, GİNKGO BİLOBA ÖZÜ VE ARI SÜTÜ KARIŞIMI, MEYAN KÖKÜ ÖZÜ, MEYAN KÖKÜ ÖZÜ TABLETİ, GANODERMA LUCİDUM ÖZÜ TABLETİ, REİSHİ MANTARI TABLETİ, KIRMIZI GİNSENG ÖZÜ TABLETİ gibi bu bitkisel ürünleri ve şifalı bitkiler i sizlere sunmaktayız. Bu konuda ciddi yatırımlar yaparak insan sağlığına faydalı olabilecek bilinçli tüketicilere hitap edecek bitkisel ürünleri ve şifalı bitkiler i, özel karışımları sizlere en kaliteli ve bilinçli bir şekilde ulaştırmayı hedeflemekteyiz. Hedefimiz insanların sağlığına verdimiz değerimiz doğrultusunda ürünlerimizin üretimi, ambalajlanması, nakliye işlemi ve depodaki muhafaza konumuna kadar son derece titiz çalışmalar yürütmekteyiz.

Değerli müşterilerimizden gelen olumlu yöndeki gelişmeler, bizleri mutlu ederken, bu çalışmalardaki tecrübemizi her geçen gün yeni bilgi ve birikimlerimizle harmanlayarak değişen teknolojiyle birlikte ürünlerimizin kalitesinden ödün vermeden, insan sağlığının ne kadar değerli olduğu bilinci içerisinde yaptıklarımızın yeterli olmadığı kanaatindeyiz ve daha da iyisini yapabilmek için, tamamı teknoloji üzerine kurulu üretim tesislerimiz, son derece profesyonel ve titiz çalışan uzmanlarımız ile birlikte hizmetlerimiz devam edecektir.

MBS Herbal Group