Rahim Miyomu

Hastalıklar ve Hastalıklara İlişkin Olarak Bitkisel Ürünlerin Hangi Hastalıklara Karşı Tedaviye Yardımcı Olabileceği Konusunda Bilgilerdir.

Not : Bu bölümde yer alan bilgiler tedaviye yardımcı olucak ürünlerin kullanımı hakkında bilgilerdir, kesin tedavi niteliği taşımaz, asıl olan doktorunuzun teşhis ve tedavisidir.

 


 MİYOM-MİYON (RAHİM MİYOMU)

Ganoderma lucidum Tableti ( reishi mantarı ), 1 kutu

kullanılmalıdır .

          Ginseng ganoderma lucidum ( reishi mantarı ) 6 kutu, 

Kullanımı:

Ganoderma lusidum  Tableti ( reishi mantarı özü tableti ), Sabah, öğleyin,  akşam birer tablet ılık su ile içilir. Aç veya tok farketmez.

1 kutu reishi mantarı özü tableti 1,5 kg reishi mantarından elde edilmektedir. Direk mantar tozundan yapılan ürünlerden kaçının.

Kullanımı :

Ginseng Ganoderma lucidum ( reishi mantarı ve ginseng karışım şurup ), Sabah bir şişe (10 ml ) akşam bir şişe (10 ml ) kutu içindeki pipet yardımıyla içilir .Aç veya tok farketmez .

Özelliği : Bilimsel ispatlanmış etkinlik tipleri Göğüs kistlerini, Rahim miyomlarını yok eder ve tıbbi tedaviye büyük ölçüde yardımcı olur .

Radyoterapiden önce veya sonra kullanılması hiç fark etmes lökosit  eritsrosit ve trombosit sevyeleri en kısa sürede normale döndürür .

Bağışıklık sistemini güçlendirerek insanları hastalıklara karşı korur Ginseng ganoderma lusidum (reishi mantarın ) içerdiği özel madde Triterpenler sayesinde bir antitümör (tümör yok edici) olarak bilinir, japonya sağlık örgütünün kabul ettiği tek Tümör ve kansere destek bitki ilacı. Japonya ve uzak doğulu insanlar Ginseng Ganoderma Lucidum (REİSHİ MANTARI ) nı insan vucudunda kansere ve kist oluşumuna karşı bir koruyucu olarak kullanmaktadır .  

Dikkat : bu ürünler görmüş olduğunuz tedavilerin yanısıra birer ek tedavidir .tibbi tedaviyle normal ilaçlarınızla etkileşim yapmaz yan tesiri yoktur .