Siroz

Hastalıklar ve Hastalıklara İlişkin Olarak Bitkisel Ürünlerin Hangi Hastalıklara Karşı Tedaviye Yardımcı Olabileceği Konusunda Bilgilerdir.

Not : Bu bölümde yer alan bilgiler tedaviye yardımcı olucak ürünlerin kullanımı hakkında bilgilerdir, kesin tedavi niteliği taşımaz, asıl olan doktorunuzun teşhis ve tedavisidir.

 


 

SİROZ

 Ganoderma Lucidum Tableti ( reishi mantarı ) 1 kutu

  Kırmızı kore ginseng  tablet 300mg/200 Tablet 1 kutu

Kullanımı :

Ganoderma Lucidum Tableti ( reishi mantarı )

 Sabah, öğlen,  akşam birer tablet ılık su ile içilir. Aç veya tok farketmez .

Özelliği : Karaciğer ve böbreklerin oksidatif hasarlarını önler, hem akut hem kronik hepatit tedavisinde kullanılır,Antiemflamatuar ve Anti fibrotik etkisiyle karaciğer sirozunun desteki tedavisi ve bitkisel ilacıdır .plazma ve karaciğerde kolesterol sentezini yavaşlatarak veya kolesterol metabolizmasını hızlandırarak toplam kolesterol düzeyinde düşüş meydana getirir .karaciğer fonkisyonlarını düzenler .

  Kırmızı kore ginseng  tablet 300mg/200 Tablet   

Sabah ,öğlen ve akşam olmak üzere birer tablet kullanılır . Aç veya Tok farketmez .

Özelliği: Karaciğer ,dalak ve diğer kan yapıcı organlar üzerine etki ederek kırmızı kan hücreleririn yapılanmasına yardımcı olur .Anemi (kansızlık) ve buna bağlı şikayetlere şifa verir.karaciğer fonkisyonlarını düzelterek karaciğer yetmezliğine şifa verir.

İki ürün birlikte kullanılır .

Dikkat : bu ürünler görmüş olduğunuz tedavilerin yanısıra birer ek tedavidir .tıbbi tedaviyle normal ilaçlarınızla etkileşim yapmaz yan tesiri yoktur .