Üyelik Koşulları

          Üyelik Koşulları

 

 • Bitkiseliksir. Com’da yer alan bilgiler ve tavsiyeler tamamen kullanıcılarımızı bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, bu ürünler birer dengelenmiş gıdadır ilaç niteliği taşımaz. destekleyici amaçlıdır, tedavinin tamamını oluşturmaz. Kullanmadan önce doktorunuza danışınız. 

 

 • Bitkiseliksir. Com’da yer alan ürünler ilaç niteliği taşımaz, dengelenmiş gıda takviyesidir. Ürünlerimizi kullanmadan önce mutlaka ürün prospektüsünü okuyunuz. Site üzerinden müşteri hizmetleri ile online destek veya mail yoluyla bizimle irtibata geçebilir ya da doktorunuza danışabilirsiniz. Bilinçsizce yanlış kullanımlardan dolayı doğacak sorunlardan ve rahatsızlıklardan Bitkiseliksir.Com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Ürünlerimiz dozajında kullanıldığı ve kulanım talimatına uygun kullanıldığı takdirde hiçbir yan tesiri yoktur. 

 

 • Bitkiseliksir. Com’da yer alan tüm ürünler yetişkinler içindir. 18 yaş altı yetişkin olmayan kimseler kullanamaz. 

 

 • Bitkiseliksir. Com’da yer alan bilgilerin okunması ve anlaşılması, hekime ve doktora olan gereksinimi ortadan kaldırmaz, burada yer alan tavsiye ve bilgiler tedavi niteliği taşımaz. Sadece destek gıda takviyesidir. 

 

 • Bitkiseliksir. Com’da yer alan bütün marka, isim, logo, resim v.b. hakları kurumumuza aittir.

 

 • Ürün Garantisi; Satışını yaptığımız tüm ürünler, üretim ve benzeri hatalara karşı üretici firma garantisi altındadır. Kurumumuz Ambalaj baskı vb. hatalı ürünleri hemen değiştirmeyi taahhüt eder.

 

 • İade Şartları; 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun da belirtildiği gibi satın alınan ürünler kutusu açılmamış ve deforme olmamış ise satıştan itibaren 15 gün içerisinde iade alınır ve bedeli ödenir.

 

 • Sipariş İptali; Ödeme onayı alınmış ve kargoya teslim edilmemiş siparişlerinizin iptal talebini telefon veya e-mail'le müşteri hizmetlerimize iletmeniz yeterlidir. Siparişiniz ve ödemeniz en kısa sürede iptal edilerek, yapılan ödeme kredi kartınıza/banka hesabınıza iade edilecektir. Fili sevki yapılmış ürünlerde sipariş iptalinde kargo ücreti müşteriye aittir.

 

 • Bitkiseliksir.Com, ziyaretçilerin kendi kimlik bilgileri de dâhil olmak üzere, tüm bilgi akışında gizlilik ilkesine saygı gösterir. MBS HERBAL GURUP  bu siteyi oluşturdukları ve yayınladıkları ülkede uygulanan sağlık bilgilerinin mahremiyeti ile ilgili mevzuatın gereklerini fazlasıyla uygulamayı ve saygı göstermeyi taahhüt eder.

 

 • Bitkiseliksir.Com satışını yaptığı ürünlerin fiyatlarını haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

 

 • Bitkiseliksir.Com’dan alış-veriş yapan herkes bu anlaşmayı okumuş ve kabul etmiş sayılır.

 

             Bizlere göstermiş olduğunuz ilgi ve alaka için teşekkür ederiz, sağlıklı ve mutlu günler dileriz.

             Bitkiseliksir.Com

             MBS Herbal Group