Varis

Hastalıklar ve Hastalıklara İlişkin Olarak Bitkisel Ürünlerin Hangi Hastalıklara Karşı Tedaviye Yardımcı Olabileceği Konusunda Bilgilerdir.

Not : Bu bölümde yer alan bilgiler tedaviye yardımcı olucak ürünlerin kullanımı hakkında bilgilerdir, kesin tedavi niteliği taşımaz, asıl olan doktorunuzun teşhis ve tedavisidir.


 

VARİS (Toplar damarda kan birikmesi)

Ginseng Royal Jelly (ginseng arı sütü karışımı) 3 kutu,

Ginkgo Biloba Royal Jelly ( Ginkgo biloba ve arı sütü karışımı )3 kutu

Kullanımı :

Ginkgo Biloba Royal Jelly ( Ginkgo biloba  ve arı sütü karışımı ), sabah bir şişe (10 ml )  kutu içindeki pipet yardımiyla içilir .Aç veya Tok farketmez .

Özelliği :  Damarı ve beyin damarını açar , kalbi güçlendirir, tüm damar sistemini onarır , damar şişliğini giderir , kanı inceltici özelliği ile  damar solunumunu artırır damarları açar, kandaki toksini atar ve vucudu besleme özelliğine sahiptır .

Ginseng Royal Jelly (ginseng arı sütü karışımı),akşam bir şişe

 (10 ml ) kutu içindeki pipet yardımiyla içilir .Aç veya Tok farketmez

Özelliği : Damar sistemi üzerinde düzenleyici görevi yapar, kan basıncı düzensizliğini önler, kalp damarını kuvvetlendirir, düzenli bir sistemik dolaşım sağlıyarak anevrizma (atar damar duvarlarında şişkinlik) varis (toplar damarlarda kan birikmesi)ve diğer dolaşım sistemi hastalıklarının iyileşmesine ve önlenmesine yardımcı olur .

İki ürün birlikte kullanılır .

Dikkat : Bu ürünler görmüş olduğunuz tedavilerin yanısıra birer ek tedavidir .tibbi tedaviyle normal ilaçlarınızla etkileşim yapmaz yan tesiri yoktur .